GC BEOGRAD

Kontakt

Gradski centar za socijalni rad u Beogradu

Ruska 4
11000 Beograd
Srbija
Brojevi telefona: 011 2650-329; 2650-542; 2650-093
Fax: 011 2650 – 925
info@gcsrbg.org

Odeljenje za poslove planiranja i razvoja

Adresa: Ruska 4
Broj telefona: 011 2650-937
Fax: 011 2650 – 925
info@gcsrbg.org

Savetovalište za brak i porodicu

Adresa: Ruska 4
Broj telefona: 011 2650-936
Fax: 011 2650-258
savetovalistebip@gmail.com

Savetovalište Zemun
Adresa: Prve pruge 7
Broj telefona: 011 2695-416

Savetovalište Zvezdara
Adresa: Krfska 7
Broj telefona: 011 2650-936

Savetovalište Palilula
Adresa: Cvijićeva 110
Broj telefona: 011 2752-224

Opštinska odeljenja GCSR:

Barajevo

Adresa: Svetosavska 87 b
Broj telefona: 011 8300-401
Fax: 011 8300-402
barajevo@gcsrbg.org

Čukarica

Adresa: Mihaila Valtrovića 36a
Broj telefona: 011 2505-376; 2506-047
Fah: 011 2506-105 
cukarica@gcsrbg.org

Grocka

Adresa: Bulevar Oslobođenja 51
Broj telefona: 011 8503-141; 8500-655
Fah: 011 8501-064 
grocka@gcsrbg.org

Lazarevac

Adresa: Janka Stajčića 21
Broj telefona: 011 8123-298; 8110-095
Fah: 011 8127-755
lazarevac@gcsrbg.org

Mladenovac

Adresa: Kraljice Marije 13
Broj telefona: 011 8231-014; 8237-754; 8236-584
Fah: 011 8232- 429
mladenovac@gcsrbg.org

Novi Beograd

Adresa: Tošin Bunar 148
Broj telefona: 011 3190-191; 3190-252; 3191-809
Fah: 011 3190-192
novi.beograd@gcsrbg.org

Obrenovac

Adresa: Šesta 10c
Brojevi telefona: 011 6305-573; 6305-578;
Fah: 011 6305-579
obrenovac@gcsrbg.org

Palilula

Adresa: Cvijićeva 110
Brojevi telefona: 011 2753-756; 2753-696
Fah: 011 2753-557
palilula@gcsrbg.org

Rakovica

Adresa: Miška Kranjca 12
Brojevi telefona: 011 3591-138; 3591-147
Fah: 011 3583-491
rakovica@gcsrbg.org

Savski Venac

Adresa: Lomina 17
Brojevi telefona: 011 23614-332; 2643-538; 2656-372
Fah: 011 3614-766
savski.venac@gcsrbg.org

Stari Grad

Adresa: Gospodar Jevremova 17a
Brojevi telefona: 011 2625-593
Fah: 011 2623-740
stari.grad@gcsrbg.org

Vračar

Adresa: Save Tekelije 10
Brojevi telefona: 011 2452-9682456-546
Fah: 011 2456-649
vracar@gcsrbg.org

Zemun

Adresa: Aleksandra Dubčeka 2
Brojevi telefona: 011 2193-979; 2194-025
Fah: 011 2193-999
zemun@gcsrbg.org

Zvezdara

Adresa: Krfska 7
Brojevi telefona: 011 6414-129; 6401-750; 6410-863
Fah: 011 7839-535
zvezdara@gcsrbg.org

Sopot

Adresa: Kosmajski trg 13
Broj telefona: 011 8251-314
Fah: 011 8251-289
sopot@gcsrbg.org

Voždovac

Adresa: Admirala Vukovića 14
Brojevi telefona: 011 2461-644; 2461-757
Fah: 011 2464-626
vozdovac@gcsrbg.org

Surčin

Adresa: Vojvođanska 80
Brojevi telefona/Fax: 011 8440-015; 8440-018
surcin@gcsrbg.org

Pošaljite nam poruku

Skip to content