Warning: mysqli_query(): (HY000/1030): Got error 28 from storage engine in /home/gcsrbgo/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2007
Važno obaveštenje- Podela paketa namirnica za OSI – GC BEOGRAD

GC BEOGRAD

Važno obaveštenje- Podela paketa namirnica za OSI

Grad Beograd je pokrenuo akciju podele paketa namirnica osobama sa invaliditetom i roditeljima dece sa smetnjama u razvoju na teritoriji grada Beograda.

Obaveštvamo osobe sa invaliditetom i roditelje dece sa smetnjama u razvoju koji su zainteresovani za  ove pakete namirnica  da se prijave, putem  mejla ili telefona, Odeljenju centra za socijalni rad na teritoriji opštine na kojoj žive .

Potrebno je da zainteresovani centru za socijani rad daju lične podatke (ime, prezime, adresa i broj telefona) koji će biti prosleđeni lokalnim samoupravama kako bi volonteri mogli da dostave paket na kućnu adresu.

Mejl adrese i telefoni na koje se zainteresovni mogu prijviti:

Zemun                pomoc.zemun@gcsrbg.org

                             zemun@gcsrbg.org

                        011 2193-979; 2194-025

Zvezdara             pomoc.zvezdara@gcsrbg.org

                           zvezdara@gcsrbg.org

                          011 6414-129; 6401-750; 6410-863

Palilula           pomoc.palilula@gcsrbg.org

                            palilula@gcsrbg.org

                          011 2753-756; 2753-696

Barajevo             pomoc.barajevo@gcsrbg.org

                            barajevo@gcsrbg.org

                            011 8300-401

Čukarica            pomoc.cukarica@gcsrbg.org

                           cukarica@gcsrbg.org

                          011 2505-376; 2506-047

Lazarevac          pomoc.lazarevac@gcsrbg.org

                              lazarevac@gcsrbg.org

                             011 8123-298; 8110-095

Mladenovac     pomoc.mladenovac@gcsrbg.org

                           mladenovac@gcsrbg.org

                           011 8231-014; 8237-754; 8236-584

Novi Beograd   pomoc.novibeograd@gcsrbg.org

                           novi.beograd@gcsrbg.org

                         011 3190-191; 3190-252; 3191-809

Obrenovac        pomoc.obrenovac@gcsrbg.org

                          obrenovac@gcsrbg.org

                           011 6305-573; 6305-578;

Savski venac    pomoc.savskivenac@gcsrbg.org

                            savski.venac@gcsrbg.org

                            011 23614-332; 2643-538; 2656-372

Stari grad         pomoc.starigrad@gcsrbg.org

                           stari.grad@gcsrbg.org

                             011 2625-593

Vračar                pomoc.vracar@gcsrbg.org

                             vracar@gcsrbg.org

                            011 2452-968; 2456-546

Sopot                pomoc.sopot@gcsrbg.org

                           sopot@gcsrbg.org

                           011 8251-314

Voždovac           pomoc.vozdovac@gcsrbg.org

                            vozdovac@gcsrbg.org

                         011 2461-644; 2461-757

Surčin             pomoc.surcin@gcsrbg.org

                        surcin@gcsrbg.org

                        011 8440-015; 8440-018

Grocka                 pomoc.grocka@gcsrbg.org

                              grocka@gcsrbg.org

                          011 8503-141; 8500-655

Rakovica            pomoc.rakovica@gcsrbg.org

                             rakovica@gcsrbg.org

                            011 3591-138; 3591-147

Skip to content